2 Überfälle, durch SP, LSI Verbrecher auf DP Partei Büro´s: Erschossen: Pjerin Xhuvani in Elbasan

Ex-Partei Sekretär der LSI, Ilir Meta, mit eigenen Drogen Laboren

Eine ganz übel uralte Edi Rama Gestalt, die Familie „Pjerin Xhuvani“ die auch Menschen zum Spaß erschiessen. Heute üerfiel er mit Waffe, das DP Partei Lokal in Elbasan, wurde von einem früheren Rhena Spezial Polizisten in Notwehr erschossen, 4 weitere Personen wurden verletzt

Pjerin Xhuvani, Ilir Meta,Haxinasto: Gangster Treffen, Elbasan

Das Verbrecher Kartell des Ilir Meta, Ehefrau: Monika Kryemadhi mit Al Qaida, den Drogen Kartellen Teil II

Ilir Meta’s Drogen Kartelle von „Ylli Ndroqi“ alias Xhemail Pasmaçiu, Klement Balili, bis Altin Hajri bis Frank Walter Steinmeier

Autori Arber Paplekaj dhe viktima Pjerin Xhuvani Momenti kur autori Arber Paleka del me armë nga furgoni Trupi i Pjerin Xhuvani Viktima Pjerin Xhuvani Autori Arber Paplekaj Foto nga vendi i ngjarjes Autori Arber Paplekaj dhe viktima Pjerin Xhuvani Autori Arber Papleka dhe foto nga vendi i ngjarjes, viktima Pjerin Xhuvani

Vritet në Elbasan Pjerin Xhuvani, i akuzuar nga PD si pjesë e bandave të PS! Dëshmia e autorit, shoqërues i Gazment Bardhit, doli nga furgoni i PD e qëlloi: Më qëlluan para, u vetëmbrojta, blinin vota

Vritet me armë zjarri te lagjja 5 Maji në Elbasan  Pjerin Xhuvani. Ai është akuzuar nga Partia Demokratike si mbështetës i Partisë Socialiste dhe i Edi Ramës dhe i lidhur me bandat. 

Kush ishte Pjerin Xhuvani, personi i ekzekutuar në qytetin e ...
Ilir Meta, Pjerin Xhuvani

Regisseur: Gjergj Xhuvani starb, Vater des Mehrfach Mörders – Konstantin Xhuvani

Steinmeier Verbrecher Clan: Das kriminelle System des Ilir Meta: Erneut Verkauf der Staatsbürgerschaft an 382 vorbestrafte Kriminelle

das LSI Gangster Syndikat des Ilir Meta, Lefter Koka, verlor ihr Mitglied: Shkelqim Troplini

**

Scheisserein, auf DP Partei Leute, durch ganz üble Ilir Meta, LSI, PS Verbrecher Clans, die ein Partei Büro in Kavaje überfielen Jonuzi (Tahiri), Dorian Troplini dhe Markel Shtylla

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)

Arratia e autorëve të plagosjes në zyrën elektorale të PD-së, ka zgjatur jo më shumë se 1 ditë. Report Tv mëson se në orët e vona të kësaj të marte kanë rënë në pranga Jonuzi (Tahiri), Dorian Troplini dhe Markel Shtylla. Ato ndodhen në Komisariatin e…
Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, palët e përfshira rrëzojnë variantin e konfliktit politik! Rama: E qartë që s’ka motiv politik, politizimi nga PD skandaloz 20 Prill, 23:28|Përditësimi fundit: 23:40

https://shqiptarja.com/lajm/sulmi-me-arme-ne-zyren-elektorale-te-pdse-arrestohen-3-autoret

7 Gedanken zu „2 Überfälle, durch SP, LSI Verbrecher auf DP Partei Büro´s: Erschossen: Pjerin Xhuvani in Elbasan“

 1. Stimmen Kauf für Edi Rama, der Chef, der Stadt Polizei von Bulqize wurde verhaftet

  Zwei stellvertretende Direktoren und acht Polizisten sind weggelaufen. Die Aufsicht leitet Ermittlungen gegen Polizisten ein, die „Elbasan“ nicht vermieden haben.

  Heute wurden Viele verhaftet

  Like


 2. Morde in Albanien


  Foto nga aksidenti dhe viktimat Erglis Delaj ,Serxhio Kukaj


  Përgjaken sërish rrugët në vend, shpejtësia i merr jetën dy të rinjve në Shkodër! SHÇBA: Arrestohet një efektiv policie dhe drejtuesi i mjetit


  18 Maj, 09:31 | Përditësimi i fundit: 20:38


  Aksidenti tragjik në aksin Shkodër-Koplik, identifikohen dy viktimat


  Aktualitet Foto ilustruese


  Rimëkëmbet punësimi, rriten të ardhurat nga kontributet, Ministria e Financave: Në 4 muaj u rritën me 3.9 mld lekë kontributet


  Unaza e Madhe e Tiranës përbën një segment prej 27 kilometrash të gjatë, e cila do t’i kushtojë në total buxhetit një vlerë prej 373 milionë eurosh. Përfundimi i saj do të bëhet në vitin 2023 dhe do të sjellë lehtësim të trafikun brenda Tiranës,… 18 Maj, 20:13 | Përditësimi i fundit: 20:19 Aktualitet
  Mero Baze: Ata nuk janë të mundur, janë të fyer


  Ata ndjehen të turpëruar që ka ardhur një ditë, që ndjehen të gjithë të pafuqishëm të heqin Lulzim Bashën. Dhe një parti që nuk ka fuqi të heqë…


  Nga


  Mero Baze 18 Maj, 19:47 | Përditësimi i fundit: 20:43 Analiza Mbledhja e KAS


  Ankimet për 25 prillin, shtyhet vendimi për Gjirokastrën! Shqyrtohet Vlora, KAS rrëzon PD për prova shtesë, pranon LSI për informacion për pajisjen PEI


  18 Maj, 10:17 | Përditësimi i fundit: 15:47


  Ankimi për Gjirokastrën, Salianji: Zero mundësi për votim të dyfishtë! Anëtari i KAS, Braho: KQZ të nisë procedimin! Kaso: Ne jemi pro hetimit PD e LSI paraqesin pretendimet për Vlorën, përfaqësuesi i PS, Salianji: Opozita të tërhiqet nga kërkesat e tjera, s’po thotë asgjë të re


  Politikë
  Mbi 688 mijë vaksinime anti-COVID në të gjithë vendin, Manastirliu: Sot janë kryer 8864 vaksinime


  8864 vaksinime janë kryer ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në rrjetet sociale, ku njofton se që nga fillimi i fushatës ‘Shqipëria Buzëqesh’ janë kryer 688.947… 18 Maj, 21:13 | Përditësimi i fundit: 21:26 Aktualitet Xhemal Qefalia për Report Tv


  Xhemal Qefalia për Report tv: Nëse pranon, Nano emër i duhur për president! Meta i duhet opozitës si lider


  18 Maj, 17:54 | Përditësimi i fundit: 18:05 6


  Shkarkimi i Metës, Komisioni Hetimor Presidentit: Ke kohë deri të hënën, mund të vish kur të duash! Meta: Kërkesa e palegjitimuar e fiktive! Aktivitetet e mia i keni në web


  U ekzekutua me plumb në gojë, zbardhet vrasja e Endri Mustafës në Shkodër! Policia: Vrasësit janë Ibrahim Lici dhe një 15-vjeçar! Flet gruaja e viktimës: Nuk na e kanë bërë Licët


  18 Maj, 09:12 | Përditësimi i fundit: 17:06

  Like

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s