2 Überfälle, durch SP, LSI Verbrecher auf DP Partei Büro´s: Erschossen: Pjerin Xhuvani in Elbasan

Ex-Partei Sekretär der LSI, Ilir Meta, mit eigenen Drogen Laboren

Eine ganz übel uralte Edi Rama Gestalt, die Familie „Pjerin Xhuvani“ die auch Menschen zum Spaß erschiessen. Heute üerfiel er mit Waffe, das DP Partei Lokal in Elbasan, wurde von einem früheren Rhena Spezial Polizisten in Notwehr erschossen, 4 weitere Personen wurden verletzt

Pjerin Xhuvani, Ilir Meta,Haxinasto: Gangster Treffen, Elbasan

Das Verbrecher Kartell des Ilir Meta, Ehefrau: Monika Kryemadhi mit Al Qaida, den Drogen Kartellen Teil II

Ilir Meta’s Drogen Kartelle von „Ylli Ndroqi“ alias Xhemail Pasmaçiu, Klement Balili, bis Altin Hajri bis Frank Walter Steinmeier

Autori Arber Paplekaj dhe viktima Pjerin Xhuvani Momenti kur autori Arber Paleka del me armë nga furgoni Trupi i Pjerin Xhuvani Viktima Pjerin Xhuvani Autori Arber Paplekaj Foto nga vendi i ngjarjes Autori Arber Paplekaj dhe viktima Pjerin Xhuvani Autori Arber Papleka dhe foto nga vendi i ngjarjes, viktima Pjerin Xhuvani

Vritet në Elbasan Pjerin Xhuvani, i akuzuar nga PD si pjesë e bandave të PS! Dëshmia e autorit, shoqërues i Gazment Bardhit, doli nga furgoni i PD e qëlloi: Më qëlluan para, u vetëmbrojta, blinin vota

Vritet me armë zjarri te lagjja 5 Maji në Elbasan  Pjerin Xhuvani. Ai është akuzuar nga Partia Demokratike si mbështetës i Partisë Socialiste dhe i Edi Ramës dhe i lidhur me bandat. 

Kush ishte Pjerin Xhuvani, personi i ekzekutuar në qytetin e ...
Ilir Meta, Pjerin Xhuvani

Regisseur: Gjergj Xhuvani starb, Vater des Mehrfach Mörders – Konstantin Xhuvani

Steinmeier Verbrecher Clan: Das kriminelle System des Ilir Meta: Erneut Verkauf der Staatsbürgerschaft an 382 vorbestrafte Kriminelle

das LSI Gangster Syndikat des Ilir Meta, Lefter Koka, verlor ihr Mitglied: Shkelqim Troplini

**

Scheisserein, auf DP Partei Leute, durch ganz üble Ilir Meta, LSI, PS Verbrecher Clans, die ein Partei Büro in Kavaje überfielen Jonuzi (Tahiri), Dorian Troplini dhe Markel Shtylla

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)

Arratia e autorëve të plagosjes në zyrën elektorale të PD-së, ka zgjatur jo më shumë se 1 ditë. Report Tv mëson se në orët e vona të kësaj të marte kanë rënë në pranga Jonuzi (Tahiri), Dorian Troplini dhe Markel Shtylla. Ato ndodhen në Komisariatin e…
Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, palët e përfshira rrëzojnë variantin e konfliktit politik! Rama: E qartë që s’ka motiv politik, politizimi nga PD skandaloz 20 Prill, 23:28|Përditësimi fundit: 23:40

https://shqiptarja.com/lajm/sulmi-me-arme-ne-zyren-elektorale-te-pdse-arrestohen-3-autoret