das LSI Gangster Syndikat des Ilir Meta, Lefter Koka, verlor ihr Mitglied: Shkelqim Troplini

Einer der grössten Durres Gangster, Ex- Ringer bei der Olympiade dabei, verstarb aus dem LSI Verbrecher Kartell des Ilir Meta, Lefter Koka

Verhaftungen, im Dosje 339, im von der EU geduldeten, finanzierten Wahl Betrugs Spektakel in Albanien „Politik Mafiosi“

Steinmeier Verbrecher Clan: Das kriminelle System des Ilir Meta: Erneut Verkauf der Staatsbürgerschaft an 382 vorbestrafte KriminelleIn „Politik Mafiosi“

Mord Drohungen von „Nard Koka“ gegen den Journalisten „Carlo Bollino, weil Fotos von Ilir Meta, mit Super Drogen Gangstern wie Altin Hajri und Xhevdet Troplini publik wurdenIn „

Real versterben die Leute am Tabletten Missbrauch, Drogen, oder durch eine Schiesserei, heute natürlich Corona

Mord Drohungen von „Nard Koka“ gegen den Journalisten „Carlo Bollino, weil Fotos von Ilir Meta, mit Super Drogen Gangstern wie Altin Hajri und Xhevdet Troplini publik wurden

I intubuar prej Covid, ndërron jetë në spitalin e Durrësit mundësi Shkëlqim Troplini! S’mund të transportohej në Tiranë nga gjendja e rëndë

Ka ndërruar jetë nga Covid mundësi Shkëlqim Troplini.

Ka ndërruar jetë nga Covid mundësi Shkëlqim Troplini.

Shkëlqim Troplini u shtrua në spitalin e Durrësit mbrëmë dhe ndodhej në intubim për shkak se gjendja e tij shëndetësore u rëndua.

Ai ka qenë mundës dhe punonte si trajner mundjeje.

Troplini prej një jave ka marrë mjekim në shtëpi, por pasi gjendja iu rëndua shkoi në spital.

Vijon… Rendit zhvillimet sipas orarit: Ora 12:17 Vdekja e mundësit Troplini, Drejtoresha e Spitalit Durrës: Nuk mund të transportohej në Tiranë, ishte rëndë

Mundësi Shkëlqim Troplini nuk është transportuar drejt Tiranës për shkak të gjendjes së tij shëndetësore shumë të rëndë. Kjo është deklarata që ka bërë sot, në një lidhje telefonike ekskluzive për Report TV, drejtoresha e Spitalit të Durrësit Nadire Jani.

Drejtoresha Jani sqaron se për shkak të saturimeve shumë të ulëta ishte e pamundur të transportohej me ambulancë drejt Tiranës

 “Shkëlqim Troplini ka mëngjesin e së dielës rreth orës 08:00 në spitalin rajonal të Durrësit me saturime (niveli i oksigjenit) 35, pra në kushte te papajtueshme për jetën.  Me ndihmën e parë, me oksigjen saturimet shkuan 60, por ishin të paqëndrueshme, zbritën në 50, atëherë u vendos të kalohej nga urgjenca në reanimacion. Janë bërë të gjitha ekzaminimet përfshirë dhe skanerin, konsulta me reanimator pneumolog dhe u vendos të intubohej. https://shqiptarja.com/lajm/i-intubuar-prej-covid-nderron-jete-ne-spitalin-e-durresit-mundesi-shkelqim-troplini

2 Gedanken zu „das LSI Gangster Syndikat des Ilir Meta, Lefter Koka, verlor ihr Mitglied: Shkelqim Troplini“

 1. Durres Gericht, schliesst in der Corona Theater Show

  Covid-19; Durrës court to remain closed until November 20th
  14/11/2020 16:51

  The court of Durrës decided to extend time line of suspension of its activity and services until November 20 as a result of the coronavirus pandemic.

  It was envisaged that the judges and other employees of the Durrës court would return to work on Monday, but the situation of infections will continue to keep the doors of the court closed.

  “In the Durrës Judicial District Court it has resulted that some of the judges and employees of the judicial administration have been infected by COVID – 19. Found in this extraordinary pandemic situation, the Court Council, with decision no. 45, dated 04.11.2020 , decided to suspend the activity and judicial services in the Court of the Durrës Judicial District from 05.11.2020 to 16.11.2020 ”, it is stated, among other things, in the court announcement.

  Top Channel
  https://top-channel.tv/english/covid-19-durres-court-to-remain-closed-until-november-20th/

  Like

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s