Einer Mord, Verbrecher Familie: Artjan Bylyku, brennt ihr illegales Schmuggler Boot bei Vlore ab

Üble Familie: die 1992 schon in Deutschland auftauchte, wie Viele reine Verbrecher Karrieren haben, oft mit SPD Unterstützung, als Migrations Beauftragte, Morde begannen, heute mit einem illegalem Boot, in der Nähe der „Delta Force“ dem teuren Parade Stück, der Anti Schmuggler Einheit mit Booten der Polizei und der Marie aufflogen, als ihr Boot in Brand geriet, mit 500 Liter Benzin. In der Gegend, des EU finanziertes Projektes „Lungomare“ leben nur Verbrecher, seit praktisch 15 Jahren und oft gesuchte Mörder. Artjan Bylyku, Domart Konjari dhe skafi në flakë
Shpërthen në Vlorë skafi i Artjan Bylykut, kunati në arrati për vrasjen e Devi Kasmit
Pronari i skafit që u përfshi nga flakët në vlorë, Artjan Bylyku është kunati i Domart Konjarit, i akuzuari kryesor për ekzekutimin e Devi Kasmit. 
1598475598_5f46c97a79e06aabylyku.jpg
Artjan Bylyku dhe Domart Konjari 26 Gusht, 22:50 | Përditësimi i fundit: 23:03

4 Gedanken zu „Einer Mord, Verbrecher Familie: Artjan Bylyku, brennt ihr illegales Schmuggler Boot bei Vlore ab“

 1. am 5. August 2020 bestand ein Auslauf Verbot, wegen Sturm Gefahr durch die Vlore Kapitanerie.(für kleine und mittlere Boote) Eine Frau starb. Trotzdem erlaubte die Himara Behörde, das Auslaufen! Das Boot kenterte

  Kronikë
  Një vit më parë iu mbyt nëna në det të hapur, Avdul Rama akuza policisë e prokurorisë: Askush s’na njoftoi për stuhi, po zvarriten hetimet

  Një vit më parë Avdul Rama nga Himara humbi nënën e tij në det të hapur ku kishin dalë për të peshkuar me lejen e policisë e cila nuk i njoftoi se parashikohej stuhi. Tani, Avduli hedh akuza jo vetëm ndaj policisë kufitare por edhe ndaj prokurorisë së Vlorës për zvarritje të hetimeve dhe për manipulim të ngjarjes.
  Redaksia 7 Nëntor, 18:12 | Përditesimi i fundit: 7 Nëntor, 18:21

  [Rrit madhesinë e shkrimit] [Zvogëlo madhesinë e shkrimit]

  Një vit më parë Avdul Rama nga Himara humbi nënën e tij në det të hapur ku kishin dalë për të peshkuar me lejen e policisë e cila nuk i njoftoi se parashikohej stuhi. Tani, Avduli hedh akuza jo vetëm ndaj policisë kufitare por edhe ndaj prokurorisë së Vlorës për zvarritje të hetimeve dhe për manipulim të ngjarjes. https://shqiptarja.com/lajm/nje-vit-me-pare-iu-mbyt-nena-ne-det-te-hapur-avdul-rama-akuza-policise-e-prokurorise-askush-sna-njoftoi-per-stuhi-po-zvarriten-hetimet

  Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s