Elson Kalaveri hingerichtet in Italien

Mafia Hinrichtungen: Elbasan, Fiere/Vlore, Sarande

Makina brenda së cilës u ekzekutua 36-vjçari shqiptar në Pisa, Itali

Nga

Arsen Rusta 

EKSKLUZIVE/ Ezekutohet në Itali për hakmarrje Elson Kalaveri, i arrestuar në vitin 2014 se qëlloi me plumb në kokë brenda në komisariatin e Mamurrasit fqinjin

Shqiptari i vrarë ditën e djeshme në rajonin e pisa itali është  Elson Kalaveri, një emër i njohur i policisë në Shqipëri. Report Tv mëson se bëhet fjalë për Elson Kalaveri, i arrestuar në Shqipëri për plagosje në Mamurras. Policia Italiane dhe ajo shqiptare kanë ngritur grup të përbashkët hetimor

Arsen Rusta 

EKSKLUZIVE/ Ezekutohet në Itali për hakmarrje Elson Kalaveri, i arrestuar në vitin 2014 se qëlloi me plumb në kokë brenda në komisariatin e Mamurrasit fqinjin

Shqiptari i vrarë ditën e djeshme në rajonin e pisa itali është  Elson Kalaveri, një emër i njohur i policisë në Shqipëri. Report Tv mëson se bëhet fjalë për Elson Kalaveri, i arrestuar në Shqipëri për plagosje në Mamurras. Policia Italiane dhe ajo shqiptare kanë ngritur grup të përbashkët hetimor

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s