Hermes Nikaj „Vogel von Tirana“, mit seinem Club VIP Bordell Service, auch mit Koks wurde verhaftet

In Deutschland läuft das Straffrei ab, der Prostituierten Service in den Clubs, Discos mit jungen Frauen und vor aller Augen denn Deutschland ist die Prostitution Hochburg in Europa. Deshalb kommen nicht nur wegen den Reisespesen, so viele korrupte Politiker und angebliche Experten nach Tirana, weil es die billige Sex- und Koks Versorgung für Politiker in Albanien gibt. Vor allem organisierte er für die illegalen Mafia Hotels, an der angeblichen Autobehn Durres-Tirana den Sex Service

Prostitucion në qendrat estetike dhe clube, arrestohet ‚Zogu i Tiranës‘

Vihet në pranga Hermes Nikaj, njohur si Zogu i Tiranës, nën akuzë për shfrytëzimin e vajzave për prostitucion në qendra estetike dhe klube në kryeqytet. Hetimet 6-mujore me përgjime kanë zbuluar se pagesat varionin nga 100-500 euro. Në pranga edhe dy persona të tjerë. Në disa prej vëzhgimeve të bëra në terren sipas prokurorisë rezulton se Hermes Nikaj përfshihej edhe vetë në marrëdhënie seksuale në grup.

 

2 Gedanken zu „Hermes Nikaj „Vogel von Tirana“, mit seinem Club VIP Bordell Service, auch mit Koks wurde verhaftet“

 1. “Zogu i Tiranës” verrmittelte überall Prostituierte unter dem Schutz und Beteiliung von der Polizei auch an das beim Erdbeben vom 26.11.2019 zusammen gestürzte illegale Lokal, Hotel „Mira-Mare“ der Kosovo Mafia

  Eviola Broshka

  Hotel „Mria Mare, illegal gebaut

  EKSKLUZIVE/ Rrëfimi i vajzës: Si më shfrytëzoi për prostitucion ‚Zogu i Tiranës‘, përfshirja e personazheve të njohur dhe efektivëve të policisë

  DOSJA E PLOTE – Një këngëtare, një prezantues nga Kosova i njohur edhe me emision në Shqipëri, një efektive policie e shfrytëzuar për prostitucion, një klient punonjës i aeroportit të Rinasit, parukierja „tutore“ dhe klientët shokë të së dashurit të saj….Vajza e shfrytëzuar për prostitucion nga „Zogu i Tiranës“, zbërthen gjithë skemën e prostitucionit në Tiranë dhe më gjere, deri në Kosovë. Ajo jeton e vetme pasi babai i ka vrarë nënën prej vitit 2002…Njohja me balerinën që vdiq nën rrënojat e „Mira Mares“ në Durrës dhe rasti me një klient italian…Zogu i Tiranës shiste edhe trupin e tij

  Elton Qyno 27 Dhjetor, 16:28 | Përditesimi i fundit: 27 Dhjetor, 17:06

  TIRANË – Hermes Nikaj, ose siç njihet ndryshe si “Zogu i Tiranës” do të kalojë në qelinë e burgut 302 natën e ndërrimit të viteve, pasi mesditën e djeshme, Gjykata e Apelit Tiranë “vulosi” arrestin me burg duke bërë që ky personash publik që shfaqej shpesh herë në ekranet shqiptare si gazetarë emisionesh mëngjesi, të vijojë të qëndrojë gjatë në qeli.

  „Shqiptarja.com” sot zbardh të plotë dosjen e prokurorisë ku tregohen bisedat e përgjuara nga prokuroria, komunikimet e “Zogut të Tiranës” me femrat dhe klientët si dhe shoqërimi i tij e komunikimet për disa personazhe të njohur. Mes shumë provave kundër Nikajt, prokuroria ka siguruar edhe dëshminë e vajzës që shfrytëzonte Hermes Nikaj, e cila është jetime, me babain në burg pasi i ka vrarë nënën. Është pikërisht kjo vajzë me inicialet D.N, që ka zbërthyer skemën e prostitucionit në Tiranë, ku në dëshminë e saj, tregon se në rrjetin e prostitucionit të Hermes Nikaj ishte dhe një vajzë që punonte si efektive policie në Tiranë, me inicialet D…..

  Njohja me Hermesin nga vajza që vdiq tek Hotel “Mira-Mare”
  Ofertat për punë…

  Në dosjen e prokurorisë thuhet se gjatë marrjes në pyetje të vajzës D.N, ajo ka sqaruar se Hermes Nikaj, e ka njohur para dy muajsh, nëpërmjet një shoqes së saj, që quhet Eviola Broshka. Pikërisht dy ditë pasi arrestuar Hermes Nikaj dhe D.N (më 24 nëntor), shoqja e tyre e përbashkët, Eviola Broshka, ka humbur jetën nën rrënojat e hotel “Mira-Mare” në Durrës, i cili u shemb plotësisht nga lëkundja e tërmetit të datës 26 nëntor 2019. Eviola punonte balerinë. Pasi janë prezantuar Hermesi dhe D.N, kanë shkëmbyer numrat e telefonit dhe më pas kanë vijuar komunikimet.

  https://shqiptarja.com/lajm/deshmia-ekskluzive-rrefimi-i-vajzes-ja-si-me-shfrytezoi-prostitute-hermes-nikaj-1?r=kh1

  Prostituierten Service der Berisha Leute, in 1997-2004 mit diesem Fahrzeug überall

  Ilir Malindi, Gottvater der Kosovo Mafia mit Gazir Gashi

  Zuhälter Fahrzeug, was die Monte Mafia einmal 1994, dem Albanischen Innenminister Musaraj schenckte

   

  Gefällt mir

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s