Gegen 5 korrupte Richter wird ermittelt, welche Astrit Avdylajn frei liessen

Identischer Skandal wie immer und immer Vangjush Dako Partner kommen frei, wie auch Lulzim Berisha. Die Abhoer Protokolle Nr. 339, kennt 74 Personen rund um Vangjush Dako, wo er seine Mafia Geschaefte reguliert.

20190608072239386_0001

meta-hajrat
Ilir Meta, Golden Resort; Hajri Clan: Altin Hajri

Die Internationalen Verbrecher in Fortsezung ihrer Luegen Comedy Show

 

Der Berufsverbrecher: Enver Shala des Kosovo Mafia Konsulats in Stuttgart ist auf der Flucht

Gangster’s Leaked Revelations Deepen Albania Govt’s Woes

Leaks of taped conversations between a notorious underworld figure and Socialist Party officials have added to the embarrassment of the government, highlighting apparent links between ruling party officials and crime gangs.


Einschlaegig bekannte Richter, hatten frueher schon Hekuran Hoxha und Astrit Avdzlaj freigelassen, wo nun ermittelt wird; Die Richter:  Edmond Islamaj, Shkëlzen Selimi, Artan Zeneli, Tom Ndreca dhe Guxim Zenela

Investigimi/ Ja si 5 gjyqtarët e emëruar nga PD liruan Astrit Avdylajn

Gjykata e Lartë e kontrolluar nga të besuarit e Berishës nxori nga burgu bosin e Shijakut me argumentin se: ‚Qelia i shkaktonte stres‘. Të 5 gjyqtarët u ‚dogjën‘ nga vetingu

Alles lange bekannt, Agron Duka und die Drogen Kartelle vor allem von Shiak, was nun Vangjush Dako auch erzaehlt. Die peinliche Donika Prela, hatte ebenso mit dem Clan zu tun und Nichts passiert

Dako: Agron Duka fushatë në 2013 me Avdylin në krah! Halimi e Vokshi kafe me të dënuarin përjetë (VIDEO)

Përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane ‚Bild‘, Vangjush Dako i ka cilësuar si avantazh politik, që nuk ka ndikuar aspak në reputacionin e tij, përkundrazi! Në studion e „Repolitix“ në Report Tv, kreu aktual i Bashkisë së Durrësit, Dako, i cili ka.


  • Lirimi nga burgu/ Zbardhet ekspertimi psikik për Avdylin: I paparashikueshëm dhe i rrezikshëm

    8 Qershor, 07:47


  • Lirimi i Avdylajt/ Dy mjekë u akuzuan për ‚ekspertim të rremë‘ për shëndetin mendor, por dosja u mbyll

34567891011

Dosja ‚339‘/ Prela: Nga 624 CD, prokurorët urdhëruan transkriptimin selektiv të një numri të vogël përgjimesh (VIDEO – E PLOTË)

Drejtuesja e Prokurorisë për Krime të Rënda, Donika Prela: ‚339‘ dosja më e madhe në historinë e prokurorisë shqiptare. 74 persona në hetim, numri pritet të rritet. Nxjerrja e sekretit hetimor tek „Bild“ – Prela: Një prokuror po heton rrjedhjen e…

14 Drogen Bosse in Sarande verhaftet